WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Pelikan Pergola 2018 yılında İstanbul'da kuruldu. 1000 metrekare kapalı alan üzerine inşa edilen Pelikan Pergola; pergola sistemleri, bioklimatik pergolalar, hareketli pergolalar, tenteler, cam sistemleri, giyotin cam sistemleri, sürme doğrama sistemleri, roll roof kapatma tavan sistemi ve fotoselli kapı sistemleri çocukları hizmet vermektedir. Ana ürün gruplarının yanı sıra cam muhafazaları, alternatif dikey sistemler, aydınlatma seçenekleri ve ısıtıcılar gibi farklı ürün ve aksesuarlar ile ana ürün sıralamasında belirtilen nitelikte çeşitli yeni nesil hareketli yapı tasarım sistemleri ve üretimleri de yapmaktadır.

Pelikan Pergola yalnızca İstanbul içinde değil hem Türkiye'de hem de dünya çapında hizmet vermektedir.

Oluşturulan uluslararası ağımız, profesyonel çalışma ekibimiz ve şirketimiz sermayemiz ile birlikte dünya çapında hizmet anlayışımız sektörümüzün lider konumundasınız. Çalışmakta olduğumuz profesyonel ekip arkadaşları sayesinde, yük gereksinimleri ve isteklerini doğru tespit ederek taleplere beklentileriilen kontrolü verebiliyoruz.

Müşteri beklentileri ve geri bildirimlerine verdikleri önem sayesinde her geçen gün yenilemeye özen gösteriyoruz. Böylece her zaman hizmetin en iyi şekilde değerlendirilmesini sunuyoruz.

İş fikrinizi gerçeğe dönüştürün

İnsan Kaynakları